Ośrodek Wypoczynkowy Szekla - Stronie Śląskie

Ośrodek Wypoczynkowy Szekla

Stronie Śląskie
adres Stronie Wieś 39, 57-550 Stronie Śląskie
telefon +48 500 038 976
email info@szekla-czarnagora.pl
www www.szekla-czarnagora.pl

TYP OBIEKTU

Ośrodek Wypoczynkowy

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

POKOJE
Dysponujemy 34 komfortowymi pokojami 2 i 3 osobowymi urządzonymi w nowoczesnej, ale przytulnej stylistyce. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wygody i dobrego samopoczucia naszym gościom. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z toaletą, telewizory oraz łącze internetowe.

PENSJONAT
Pensjonat Szekla położony jest w miejscowości Stronie Śląskie w odległości 2,5 km od stacji narciarskiej Czarna Góra. Na terenie ośrodka znajduje się parking, narciarnia, sauna, siłownia i sala do tenisa stołowego. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw. Dysponujemy także miejscem i sprzętem umożliwiającym organizacje wykładów, pokazów i dyskotek. Na terenie całego ośrodka można korzystać z bezpłatnego łącza Wi-Fi.

DOJAZD
Do Stronia Śląskiego dojechać można samochodem z Kłodzka, Javornika i Złotego Stoku przez Lądek-Zdrój oraz z Bystrzycy Kłodzkiej przez Sienną. Podróż samochodem z Wrocławia trwa 2 godziny, z Katowic ok. 3 godz, a z Warszawy 5,5 godzin. Do stacji PKP Kłodzko (30 km od Stronia Śląskiego) kursują pociągi dalekobieżne, zaś Kłodzko skomunikowane jest ze Stroniem Śląskim poprzez połączenia autobusowe PKS (dworzec PKS znajduje się przy stacji PKP Kłodzko Miasto). Poprzez bezpośrednie połączenia autobusowe PKS z Wrocławiem i Kłodzkiem, Stronie Śląskie jest więc skomunikowane ze wszystkimi regionami Polski. Z Warszawy dojechać można autobusem PKS z przesiadką w Lądku-Zdroju. Najbliższe lotniska znajdują się we Wrocławiu i w Pradze.

opis obiektu

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

80 miejsc noclegowych

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Na terenie Pensjonatu znajduje się stołówka, w której codziennie podajemy świeże, domowe posiłki. W zależności od okresu posiłki serwowane są 2 lub 3 razy dziennie, śniadania i kolacje w postaci stołu bufetowego, obiad lub obiadokolacja składa się z dwóch dań i deseru. Goście, którzy nie będą korzystać z naszej oferty żywieniowej mają do dyspozycji ogólnodostępny aneks kuchenny, posiadający podstawowe wyposażenie gastronomiczne.

wyżywienie

CENNIK

www.szekla-czarnagora.pl/cennik

cennik

ZDJĘCIA
Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla Ośrodek Wypoczynkowy Szekla
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt