Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek - Stronie Śląskie

Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek

Stronie Śląskie
adres ul. Kościuszki 91, 57-550 Stronie Śląskie
telefon 600 182 521, 74 814 27 40
email noclegisylwiaowczarek@wp.pl

TYP OBIEKTU

Pokoje gościnne

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Nasz dom położony jest u podnóża Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika, na peryferiach miasta Stronie Śląskie, w spokojnej, willowej dzielnicy, przy drodze do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, 50 m od zapory wodnej na rzece Morawie.

Miejsce to jest świetną bazą wypadową do licznych po tej stronie Sudetów atrakcji turystycznych: Jaskinia Niedźwiedzia, wodospad Wilczki, Ogród Bajek, liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe (niedaleko - 100m - wypożyczalnia rowerów i nart), najstarsze uzdrowiska: Lądek Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, dolnośląska Jerozolima - Wambierzyce, i wiele innych.

Miłośnicy narciarstwa również mają tutaj raj dla siebie. W pobliżu znajduje się ośrodek sportów zimowych na Czarnej Górze (wyciągi orczykowe, wyciąg krzesełkowy, sztucznie naśnieżane stoki, karuzela dla dzieci) oraz wyciągi orczykowe, oświetlone w Nowej Morawie, Kamienicy i Bolesławowie (wypożyczalnie nart na stokach).

W pobliżu domu znajdują się dwa place zabaw dla dzieci tzw. ogródki Jordanowskie oraz piękny park nad rzeką. W mieście znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie do dyspozycji Państwa jest basen kryty, hala sportowa, odnowa biologiczna: sauna, jakuzzi, masaże, solarium.

Dysponujemy salą, w której istnieje możliwość organizacji andrzejek, sylwestra, bądź innych imprez okolicznościowych.

opis obiektu

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH
ilość miejsc noclegowych

WYŻYWIENIE

Naszym gościom oferujemy smaczne domowe posiłki.

wyżywienie

CENNIK

Cena za nocleg od 35 do 45 zł od osoby

Konto do wpłaty zaliczki:
Grzegorz Owczarek
ul. Kościuszki 91
57-550 Stronie Śląskie
nr.konta : 88 9588 0004 4202 3227 3000 0010

cennik

ZDJĘCIA
Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek Pokoje gościnne Grzegorz i Sylwia Owczarek
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt