Gościniec Pod Czeremchą - Stara Morawa

Gościniec Pod Czeremchą

Stara Morawa
adres Stara Morawa 18a, 57-550 Stronie Śląskie
telefon +48 601 78 23 39
email pokoje@czeremcha.net
www www.czeremcha.net

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Rozgość się jesteś we właściwym miejscu…

„Gościniec Pod Czeremchą” to miejsce, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu gościom niepowtarzalnej atmosfery. Czyste powietrze, górski pejzaż, kojąca cisza oraz doskonałe warunki pobytowe sprawią, że wkraczając w to sanktuarium przyrody odzyskają Państwo siły witalne i wewnętrzną równowagę.

Zadbamy o odpowiedni klimat każdej imprezy: uroczystości rodzinnej, wymarzonego urlopu, wyjazdów integracyjnych. Pomożemy przygotować atrakcyjny pobyt dzieci i młodzieży (białe i zielone szkoły).

Miłośników białego szaleństwa zapraszamy na świetnie przygotowane trasy narciarskie Czarnej Góry i Kamienicy. Oddalony zaledwie o 800m zalew rekreacyjny w Starej Morawie to doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych. Piękna panorama Sudetów wschodnich, szeroki wachlarz szlaków turystycznych i rowerowych zachęcą do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Wszystkie te atrakcje odkryją Państwo w atmosferze najstarszego uzdrowiska w Polsce - Lądka Zdroju - kurortu, którego liczne źródła ukoją zmęczone ciało oraz dostarczą energii i sił witalnych.

Znajdą nas Państwo w Starej Morawie koło Stronia Śląskiego, u stóp Masywu Śnieżnika i Czarnej Góry, przy głównej trasie do Jaskini Niedźwiedziej. Nasz Gościniec powstał z miłości do tego wyjątkowego zakątka Ziemi Kłodzkiej. Chcemy się z Państwem podzielić niezwykłym miejscem, zadziwić, zauroczyć, zapisać dobrze w sercach i pamięci…

Gościniec Pod Czeremchą
Zawsze jest miło mieć gościa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną na Boże Narodzenie, Sylwestra i Ferie

opis obiektu

ATRAKCJE
atrakcje

ATRAKCJE W OKOLICY
atrakcje w okolicy

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Każdy pokój posiada własną łazienkę i telewizor. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny (mikrofala, czajnik). Na terenie obiektu udostępniony jest nieodpłatnie internet w technologii bezprzewodowej.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Gotujemy pysznie i zdrowo. Posiłki serwujemy w przytulnej sali kominkowej.
Organizujemy Biesiady w sudeckiej chacie grillowej.

wyżywienie

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatnie

parking

CENNIK

Cena za nocleg już od 45 zł.
Aktualne ceny noclegów znajdą Państwo na naszej stronie: www.czeremcha.net

cennik

ZDJĘCIA
Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą Gościniec Pod Czeremchą
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt