Apartamenty Amadeus - Stronie Śląskie

Apartamenty Amadeus

Stronie Śląskie
adres ul.Kościuszki 27, 57-550 Stronie Śląskie
telefon 604 624 129
email rezerwacje@amadeusczarnagora.pl
www www.amadeusczarnagora.pl

TYP OBIEKTU

Apartamenty

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Powstały w 2005 roku obiekt Hotelowy o standardzie 3 gwiazdek został przekształcony w roku 2015 w zespół apartamentów na powierzchni terenu 5000 m2 z monitorowany bezpiecznym parkingiem i letnio- zimowym ogrodem z miejscem na ognisko, grilla i miejscem zabaw dla najmłodszych.

Wszystkie Apartamenty wyposażone są w estetyczne, stylowe meble, samodzielne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV satelitarną, radiem, każdy z pokoi wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartamenty są bardzo przestronne średnia powierzchnia ok. 30 m2 i ze względu na zabytkowy charakter obiektu – przytulne (bez MDFu) z widokiem na nasz 5000 m2 ogród i okoliczne góry.

Do dyspozycji Państwa oddajemy bezpłatnie jadalnie dla 40 osób z pełnym wyposażeniem do przygotowania posiłków (kuchenki mikrofalowe,płyty indukcyjne, lodówki, czajniki, kompletna zastawa śniadaniowa – obiadowa.)

opis obiektu

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH
ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Obiekt nie prowadzi sprzedaży posiłków. Do dyspozycji gości jest całodzienny dostęp do w pełni wyposażoną salę jadalną, gdzie można przygotować posiłki we własnym zakresie.

Jadalnia wyposażona jest w kompletną zastawę kuchenną do przygotowania i spożywania posiłków, lodówki, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, czajniki elektryczne, toster do kanapek. Poza tym każdy apartament wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty.

wyżywienie

CENNIK

* UWAGA ceny dotyczą przynajmniej 2 noclegów
* Pobyt jednodobowy dopłata 10 pln/osoba

Dziecko do 2 lat bezpłatnie –możliwość wypożyczenia łóżeczka 10pln/doba.
Dziecko 2 -8 lat dostawka do apartamentu 2 os. lub 3 os. – 40 pln/doba.

Prosimy o zabranie własnych ręczników (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników 5 pln/osoba /pobyt)

W cenę wliczony jest parking na terenie ośrodka.

cennik

ZDJĘCIA
Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus Apartamenty Amadeus
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt