Siedlisko Solej - Sienna

Siedlisko Solej

Sienna
adres Sienna - Janowa Góra 30
57-550 Stronie Ślaskie
telefon +48 512 373 89
email info@solej.pl
www www.solej.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Siedlisko Solej to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, spotkania biznesowe, integracyjne, czy konferencje firmowe.

Pokoje w Siedlisku Solej są gustownie i stylowo urządzone, posiadają wygodne i funkcjonalne łazienki.

Ceny, w zależności od komfortu, wahają się od 60 do 120 zł za dobę od osoby. Siedlisko dysponuje 17 pokojami: 2, 3, 4 i 5 osobowymi. Łącznie siedlisko może gościć 42 osoby. Dla bardzo wymagających gości przygotowano apartament i pokój dworski, które charakteryzują się ponadstandardowym wystrojem i wyposażeniem. Walorem, którego nie można nie docenić, jest krajobraz jaki roztacza się z okien każdego z pokoi. Patrząc w okno stwierdza się, że tutaj naprawdę można odpocząć.

Solej Siedlisko położone jest w Sudetach w górach Masywu Śnieżnika, w otoczeniu lasów świerkowych na terenie Parku Krajobrazowego.

Obiekt nasz znajduje się w Siennej na Janowej Górze, zaledwie 700 m od stoków narciarskich Czarnej Góry , 3 km od Jaskini Niedźwiedziej Dogodna lokalizacja, wysoki standard i niepowtarzalny klimat naszego pensjonatu wyrażają jego oryginalność.

To szczególne miejsce dla osób, które pragną spokoju, ciszy i wypoczynku w rodzinnej atmosferze, a także dla narciarzy i rowerzystów górskich.

Do dyspozycji naszych gości czekają pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, studia czteroosobowe i pięcioosobowe oraz pokoje czteroosobowe.Wystrój wnętrz z pewnością zaspokoi poczucie piękna i harmonii nawet najbardziej wymagających gości.

Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, szafę na ubrania,stolik z krzesłami, łazienkę z prysznicem,komplet ręczników, TV oraz bezpłatne Wi-Fi na terenie Solej.

W obiekcie saloniki w stylu secesyjnym, w których można skosztować nalewkę gospodarzy, wypić dobre trunki i posłuchać muzyki.

Dla klientów biznesowych Solej Siedlisko oferuje możliwość zorganizowania spotkań integracyjnych, szkoleń, imprez oko licznościowych.

Nie sposób w kilku zdaniach opisać uroki tego miejsca.

DLA ZDROWIA I URODY
Wykonujemy różnego rodzaju masaże które wprawiają w stan błogiego ukojenia – rozluźnia mięśni i wewnętrznego spokoju, mają dodatkowe właściwości np. lecznicze, regeneracyjne czy odżywcze.
Sauna fińska z olejami aromatycznymi to doskonały relaks i regenerację organizmu. Sauna ma bardzo pozytywny wpływ zarówno na nasze ciało jak i naszego ducha.

DLA DZIECI
Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw,plac zabaw na zewnątrz z zjeżdżalnią,huśtawkami i trampoliną.

opis obiektu

ATRAKCJE

Trudno wyliczyć wszystkie atrakcje jakie oferują okolice Siedliska Solej, kwestia gustu i upodobań.

W okolicach siedliska znajdują się wyciągi narciarskie w Siennej (Czarna Góra), Bielicach, Nowej Morawie, Nowym Gierłatowie, Kamienicy. Najbliższy zaledwie 600 metrów od siedliska! Przybyszom rządnych przygód i wiedzy gospodarze siedliska proponują odwiedzenie: Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie; Huty Szkła Kryształowego „Violetta” w Stroniu Śląskim; Geologicznego Muzeum Ziemi w Kletnie; Muzeum Minerałów w Stroniu Śląskim, czy starej sztolni uranowej w okolicy Kletna. W okresie letnim kusi swoimi walorami Zbiornik rekreacyjno-retencyjny w Starej Morawie.

atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Siedlisko dysponuje 17 pokojami: 2, 3, 4 i 5 osobowymi. Łącznie siedlisko może gościć 42 osoby.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Nasza specjalność to kuchnia staropolska.

Tylko u nas znajdą Państwo wędliny produkcji gospodarzy , domowe przetwory i wypieki których zapach poczujecie przekraczając nasze progi.Nasza kuchnia słynie z wielu gatunków pierogów,chleba pieczonego na zakwasie oraz różnego rodzaju nalewek które zostały zrobione według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Jadalnia w naszym pensjonacie przypomina wnętrze zamożnej gospody wiejskiej z wielkimi belkami przy suficie, kredensami i kominkiem secesyjnym.

Dyskretne oświetlenie i gra cieni, tworzą łącznie niepowtarzalny nastrój i klimat. Tutaj, nie tylko z przyjemnością się jada, a serwowane są znakomite potrawy domowej roboty, ale także wybornie odpoczywa przy kominku. Gospodarze zapewniają miłą i dyskretną obsługę, a na życzenie Gości organizują wieczorne biesiady z wieloma zaskakującymi atrakcjami.

wyżywienie

CENNIK

Cennik dostępny na naszej stronie www.solej.pl/cennik?jaki=zimowy

cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Parking bezpłatny ogrodzony i monitorowany.

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt