Pensjonat Rudy - Sienna

Pensjonat Rudy

Sienna
adres Sienna - Janowa Góra 9
57-550 Stronie Ślaskie
telefon 74 814 12 65, 501 854 435
email recepcja@pensjonat-rudy.pl
www www.pensjonat-rudy.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Rudy to stylowy pensjonat mieszczący się w miejscowości Sienna na dolnym Śląsku w pobliżu ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Okolica pensjonatu stanowi idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych i turystyki pieszej i rowerowej przez resztę roku.

Zapraszamy do spędzenia miłych chwil w naszej sali kominkowej. Codziennie serwujemy tutaj wyborne śniadania i obiadokolacje a wieczorem zapraszamy do baru na różnorodne drinki i napoje. Ogień z kominka rozgrzeje najbardziej zmarzniętych zabawą na stokach a dostęp do telewizji satelitarnej zadowoli żadnych informacji ze świata.

Jacuzzi i sauny. Nic tak nie regeneruje po ciężkim dniu jak zabiegi welness. Oferujemy dostęp do znakomicie wyposażonej łaźni. Do wyboru 7 osobowe jacuzzi, podgrzewane leżanki oraz aż 3 rodzaje saun: mokra, sucha oraz na promienie podczerwone. Na spragnionych silnych wrażeń czeka wiaderko bosmana, które strumieniem zimnej wody obudzi w Was nowe siły witalne.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia miłych chwil w pensjonacie Rudy.

opis obiektu

ATRAKCJE
atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Pensjonat Rudy oferuje 22 miejsca noclegowe w pokojach o konfiguracjach 2, 3 lub 4 osobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, wygodne łóżka, sekretarzyk, telewizor LCD oraz lodówkę. Cały pensjonat ma dostęp do bezprzewodowego Internetu. Elegancja i wygoda naszych kwater na pewno przypadnie Państwu do gustu.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

W naszym uroczym pensjonacie serwujemy obfite śniadania i przepyszną swojską kuchnię, która zachwyci każdego Gościa swoim niepowtarzalnym smakiem.

wyżywienie

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Monitorowany parking przy pensjonacie dla naszych Gości (darmowy).

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt