Kosówka - Sienna

Kosówka

Sienna
adres Sienna 8c, 57-550 Stronie Śląskie
telefon +48 786 893 277
email kosowka@kosowka-czarnagora.pl
www www.kosowka-czarnagora.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Kosówka położona jest w Masywie Śnieżnika w dolinie wsi Sienna, u podnóża szczytu Czarna Góra. Nasz obiekt położony jest 160 m od dolnej stacji kolei linowej ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Oferujemy Państwu 43 miejsca noclegowe w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami oraz balkonami z przepięknym widokiem na szczyt Czarnej Góry.

W naszym obiekcie znajdziecie Państwo także saunę, bilard, przytulną salę kominkową, oraz drink bar.

Do dyspozycji oddajemy również dużą, stylową altanę, która znakomicie nadaje się zarówno do spokojnego relaksu, jak i do wieczornych spotkań przy grillu.

Naszym Gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

W okresie zimowym do Państwa dyspozycji oddajemy narciarnię, wyposażoną w profesjonalne suszarki do butów oraz z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

opis obiektu

ATRAKCJE

Nasz obiekt (położony na wysokości 776 m.n.p.m.), dzięki doskonałej lokalizacji, stanowi znakomitą bazę wypadową dla miłośników turystyki letniej i zimowej.

Zimą pobliskie tereny doskonale nadają się do uprawiania turystyki narciarskiej i snowboardowej. Stoki Czarnej Góry i Żmijowca porastają gęste lasy. Śnieg leży tu długo, często ponad cztery miesiące. Jeśli dopisuje pogoda, dobrze przygotowane nartostrady pokryte są metrową warstwą śniegu, a dzienne opady dochodzą do 30 cm. Czarna Góra (1205 m n.p.m.) to szczyt, na którym znajduje się jedna z najlepszych stacji narciarskich w Południowo - Zachodniej Polsce. Ponad 9 kilometrów tras narciarskich, 10 wyciągów - w tym 3 krzesełkowe, najdłuższy o długości 1400m!

Latem zapraszamy Państwa do zwiedzania Ziemi Kłodzkiej - Turystycznego Hrabstwa Sudetów. Amatorzy spacerów, trekkingu oraz jazdy rowerowej znajdą tutaj szereg ciekawych szlaków górskich o różnym stopniu trudności, prowadzących na szczyty Śnieżnika, Żmijowca i Iglicznej.

atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Nasz obiekt to 43 miejsca w pokojach dwu- i trzy-osobowych, wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, radio, TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

W naszym pensjonacie śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu, natomiast obiadokolacje staramy się utrzymywać w swojskim domowym klimacie.

wyżywienie

CENNIK

Zawsze aktualną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie www.kosowka-czarnagora.pl

cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatny parking dla gości pensjonatu.

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt