Dom Nad Wodospadem- Międzygórze

Dom Nad Wodospadem

Międzygórze
adres ul.Wojska Polskiego 12, Międzygórze
telefon (+48) 74 813 51 20
email wodospad@miedzygorze.net
www www.miedzygorze.net

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Swoją nazwę Dom Wypoczynkowy zawdzięcza usytuowaniu tuż nad najwyższym w Sudetach wodospadem im. Stefana Żeromskiego (inaczej zwany wodospadem Wilczki). Płynąca przez Międzygórze rzeka Wilczka opada w tym miejscu z wysokości 20 metrów w kocioł gnejsowy.

Dom Nad Wodospadem oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki, WC oraz TV. Dysponujemy także tarasem z małym basenem, który w porze letniej stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku, kąpieli i opalania. W okresie zimowym istnieje możliwość dowozu narciarzy na Czarną Góre. Organizujemy rodzinne imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, urodziny, rocznice, uroczyste posiłki świąteczne (Wielkanoc, Wigilia). Nasza restauracja słynie z dobrej domowej kuchni. Dania z pstrąga, pierogi oraz placek po węgiersku jest słynny w całej okolicy. Ponadto przyjmujemy zamówienia na organizację wszelkich kursów, zielonych szkół, wczasów, obozów szkoleniowych / integracyjnych czy warsztatów tematycznych. Miła obsługa zapewnia odpowiednią oprawę imprez, a pobyt w naszym Domu, wśród gór i lasów pozostawia ciepłe wspomnienia.

Malownicze położenie, niepowtarzalna architektura oraz piękne góry przyciągają do Międzygórza o każdej porze roku. Domowa atmosfera, dobre jedzenie, wrażenia ze spacerów górskich to to, co decyduje, iż ma się ochotę tu wrócić.

opis obiektu

ATRAKCJE
atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

50 miejsc noclegowych

ilość miejsc

WYŻYWIENIE
wyżywienie

CENNIK
cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Parking hotelowy - gratis

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt