Hotel Restauracja Abis - Bystrzyca Kłodzka

Hotel Restauracja Abis

Bystrzyca Kłodzka
adres ul. Strażacka 28 , 57-500 Bystrzyca Kłodzka
telefon 74 811 06 45 , 509 141 493
fax 74 811 14 37
email rezerwacja@hotelabis.pl
www www.hotelabis.pl

TYP OBIEKTU

Hotel Restauracja

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

To nowoczesny hotel położony w zabytkowym miasteczku Bystrzyca Kłodzka, w pięknym otoczeniu znanych uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej jak Polanica , Duszniki, Kudowa, Lądek Zdrój oraz atrakcyjnych centrów górskich jak Czarna Góra, Zieleniec, Karłów.

W obiekcie znajdują się 83 miejsca w pokojach 2 osobowych i apartamentach – wszystkie z łazienką, TV, telefonem, bezpłatnym łączem internetowym. Część pokoi przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

W hotelu znajduje się elegancka restauracja, drink-bar, letni taras z ogródkiem piwnym, a także nowoczesne centrum konferencyjne składające się z 2 sal, mogących pomieścić razem 150 osób.

Przy hotelu znajduje się rozległy teren rekreacyjny, miejsce na grilla, boisko do siatkówki, oraz parking.

Atrakcyjna lokalizacja w sercu Turystycznego Hrabstwa Sudetów, dogodne położenie (przejście graniczne z Czechami - Międzylesie Boboszów - odległość 19 km, Kudowa-Słone - 47 km), sąsiedztwo wszystkich osobliwości Ziemi Kłodzkiej – sprawia, że Hotel ABIS to doskonałe miejsce na organizację wypoczynku, szkoleń, kursokonferencji i spotkań integracyjnych.

opis obiektu

ATRAKCJE

Pokój zabaw dla dzieci, letni plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla, ogródek piwny, duży teren zielony, boisko do siatkówki plażowej, cyklicznie organizujemy dancingi.

atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

83 miejsca w 43 pokojach 1,2,3 osobowych oraz studiach rodzinnych i apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę, Tv, telefon, internet wifi, wodę mineralną na powitanie.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Zapraszamy do naszej eleganckiej restauracji, która serwuje pyszne, przygotowywane na tradycyjnych recepturach, potrawy kuchni polskiej.

W szczególności polecamy nasze specjalności: żurek w chlebku z kiełbaską i jajeczkiem, przysmak leśny – czyli borowiki smażone z dwoma rodzajami mięsa, ziemniaczkami ziołowymi, surówkami i sosami. To tylko niektóre z firmowych pyszności, jakie serwuje hotelowa restauracja.

Kłodzko to nie tylko regionalne potrawy, polecamy również wybrane dania kuchni włoskiej, najlepszą pizzę w okolicy, makarony, pasty i zapiekanki.

W dobrze wyposażonym drink-barze nawet najbardziej wybredny smakosz mocniejszych trunków znajdzie coś dla siebie. Polecamy nasze smakowite drinki: krwawa mary, śrubokręt, sekret alladyna, malibu, czereśniowy pocałunek, tańczący kurczak, zapach kobiety, tylko dla orłów i wiele innych.

Przy hotelu, w otoczeniu zielonej roślinności i kolorowych kwiatów znajduje się taras z ogródkiem piwnym.

wyżywienie

CENNIK
cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

iejsce parkingowe bezpłatne na terenie posesji

parking

ZDJĘCIA
Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis Hotel Restauracja Abis
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt