03.10.2019

Tego lata miała miejsce kolejna duża inwestycja w pobliskim Dolni Morava Resort, gdzie zbudowana została druga co do długości w Europie zjeżdżalnia grawitacyjna w Europie.

Przygotowania do inwestycji trwały kilka lat i z niecierpliwością czekaliśmy na to ważne wydarzenie w Masywie Śnieżnika. Ścieżka w obłokach to atrakcja, która od kilku lat przyciąga turystów w nasze rejony, a teraz dochodzą do tego kolejne możliwości. Sezon letni już się kończy, jednak warto jeszcze spróbować tych niezapomnianych przeżyć. Czas przejazdu w zależności od odwagi kierowcy trwa od 5 do 8 minut, kiedy to pokonujemy 3 kilometry trasy i blisko 370 metrów przewyższenia osiągając prędkość do 50 km/h. Na trasie mamy 25 ultraszybkich zakrętów, jedną pętlę w kształcie ósemki, 12 metrową wieżę, do tego tunele i mosty… Wrażenia gwarantowane.

W Czarna Góra Resort również mamy podobną atrakcję, czyli zjeżdżalnię grawitacyjną Czarna Żmija link. Zapraszamy do Masywu Śnieżnika!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

3 października 2019

Sezon 2020

Sezon 2020y

Zbliża się sezon zimowy 2020, a wydawałoby się, że dopiero co kończyliśmy zimę 2019 :) Miniony sezon był bardzo udany dla stacji narciarskich regionu Masywu Śnieżnika, zima była śnieżna… więcej »

3 października 2019

Zjeżdżalnia w Dolni Morava

Zjeżdżalnia w Dolni Morava

Tego lata miała miejsce kolejna duża inwestycja w pobliskim Dolni Morava Resort, gdzie zbudowana została druga co do długości w Europie zjeżdżalnia grawitacyjna w Europie. Przygotowania… więcej »

19 kwietnia 2019

Wiosna w górach

Wiosna w górachy

Zima trwała długo, wysoko w górach zalega jeszcze miejscami śnieg, jednak mówimy już o prawdziwej wiośnie. Weekend majowy to tradycyjnie czas, kiedy sezon wiosenny startuje… więcej »

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »