19.04.2019

Zima trwała długo, wysoko w górach zalega jeszcze miejscami śnieg, jednak mówimy już o prawdziwej wiośnie.

Weekend majowy to tradycyjnie czas, kiedy sezon wiosenny startuje w pełni i zaczynamy myśleć o aktywnym lub też pełnym relaksu wypoczynku w górach. Masyw Śnieżnika to popularne miejsce, gdzie czeka na Was wiele atrakcji, możliwości sportu i rekreacji oraz bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna.

Z nowości w naszym regionie należy wymienić Singletrack Glacensis, czyli ponad 130 km nowych ścieżek rowerowych w postaci połączonych w spójny system jednokierunkowych pętli. Do tego oczywiście mapy, oznakowanie, stacje naprawcze, miejsca ładowania e-bików, wiaty wypoczynkowe oraz nowe wypożyczalnie. Szczegółowe informacje wkrótce, jednak już teraz można jeździć w Międzygórzu czy Stroniu Śląskim. Zapraszamy.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

19 kwietnia 2019

Wiosna w górach

Wiosna w górachy

Zima trwała długo, wysoko w górach zalega jeszcze miejscami śnieg, jednak mówimy już o prawdziwej wiośnie. Weekend majowy to tradycyjnie czas, kiedy sezon wiosenny startuje… więcej »

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »