10.09.2018

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne stają się praktycznie dla każdego długie trasy z licznymi podjazdami i dużymi przewyższeniami.

Sieć szlaków rowerowych w Masywie Śnieżnika jest bardzo gęsta, do tego jest wiele dróg leśnych, a obecnie powstaje w regionie blisko 200 km jednokierunkowych ścieżek rowerowych zwanych Single Track w ramach programu dofinansowanego z UE.

Osoby sprawne fizycznie i z dobrą kondycją nie mają problemów z wyzwaniami w postaci 10 km wspinaczki rowerowej do Schroniska na Śnieżniku, jednak jest wiele osób, które chętnie by się wybrały na taką wycieczkę jednak obawiają się że mogą nie podołać. Rower elektryczny E-bike otwiera dla wszystkich nowe możliwości i zwiedzanie Masywu Śnieżnika zza kierownicy rowerowej staje się realne, odciąża i wpiera nas w trudnych momentach, pedałowanie jest lżejsze, a kilometry na liczniku szybko mijają.

Obecnie rowery tradycyjne jak i elektryczne są dostępne w Siennej w wypożyczalniach Sudety Sport oraz Ski Maxx, już wkrótce oferta poszerzy się o nową wypożyczalnię firmową marki TREK Bicycles w Międzygórzu w ramach Strefy Aktywności Międzygórze.

Zapraszamy do jesiennego Masywu Śnieżnika na wycieczki rowerowe :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »