10.09.2018

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne stają się praktycznie dla każdego długie trasy z licznymi podjazdami i dużymi przewyższeniami.

Sieć szlaków rowerowych w Masywie Śnieżnika jest bardzo gęsta, do tego jest wiele dróg leśnych, a obecnie powstaje w regionie blisko 200 km jednokierunkowych ścieżek rowerowych zwanych Single Track w ramach programu dofinansowanego z UE.

Osoby sprawne fizycznie i z dobrą kondycją nie mają problemów z wyzwaniami w postaci 10 km wspinaczki rowerowej do Schroniska na Śnieżniku, jednak jest wiele osób, które chętnie by się wybrały na taką wycieczkę jednak obawiają się że mogą nie podołać. Rower elektryczny E-bike otwiera dla wszystkich nowe możliwości i zwiedzanie Masywu Śnieżnika zza kierownicy rowerowej staje się realne, odciąża i wpiera nas w trudnych momentach, pedałowanie jest lżejsze, a kilometry na liczniku szybko mijają.

Obecnie rowery tradycyjne jak i elektryczne są dostępne w Siennej w wypożyczalniach Sudety Sport oraz Ski Maxx, już wkrótce oferta poszerzy się o nową wypożyczalnię firmową marki TREK Bicycles w Międzygórzu w ramach Strefy Aktywności Międzygórze.

Zapraszamy do jesiennego Masywu Śnieżnika na wycieczki rowerowe :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Rowery elektryczne  - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

19 kwietnia 2019

Wiosna w górach

Wiosna w górachy

Zima trwała długo, wysoko w górach zalega jeszcze miejscami śnieg, jednak mówimy już o prawdziwej wiośnie. Weekend majowy to tradycyjnie czas, kiedy sezon wiosenny startuje… więcej »

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »