22.06.2017

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze i Masywie Śnieżnika mogą być bardzo udane zarówno pod względem okolicznych atrakcji, możliwości aktywnego wypoczynku, ale także rekreacyjnych wycieczek i spacerów po gęstej sieci szlaków pieszych. Kolor zielony króluje, w którą stronę by nie popatrzyć tło stanowią jego niezliczone odcienie - relaksuje, koi zmysły, przy nim po prostu cudownie się wypoczywa!

Zachęcamy do wypoczynku w naszym regionie, tutaj wiele się dzieje, przybywa nowych atrakcji, jednak górskie szlaki pozostają dzikie i niezatłoczone, a kontakt z naturą jest bardzo bliski. Rozbudowaną bazę noclegową Siennej, Międzygórza, Stronia Śląskiego i innych miejscowości znaleźć można na naszym portalu i z pewnością każdy trafi na wymarzone wakacje w Masywie Śnieżnika.

Zapraszamy :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »

28 kwietnia 2017

Kwiecień plecień

Kwiecień plecień

Zima ewidentnie się z nami droczy - sypie śniegiem i sprawia, że w wyższych partiach gór pokrywa śnieżna utrzymuje się na poziomie od kilkunastu do kilkudziesięciu cm!!! Jako, że… więcej »

15 lutego 2017

Piękna pogoda, moc atrakcji

Piękna pogoda, moc atrakcji

Od kilku dni w Masywie Śnieżnika panuje piękna pogoda, zima prezentuje swoje najlepsze oblicze - błękitne niebo, coraz mocniejsze słoneczko, a do tego temperatury… więcej »

24 marca 2016

Koniec sezonu

Koniec sezonu

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900-1200 m n.p.my… więcej »