Świerkówka - pensjonat - Stronie Śląskie

Świerkówka

Stronie Śląskie
adres ul. Świerkowa 6, Stronie Śląskie
telefon 799 145 298
email swierkowka@vp.pl
www www.swierkowka.dobrynocleg.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Nasz przytulny dom położony jest u podnóża Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika, na peryferiach miasta w spokojnej, willowej dzielnicy, przy drodze do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie.

opis obiektu

ATRAKCJE

Z posesji rozpościerają się piękne widoki na Masyw Śnieżnika i Góry Bialskie. Wokół domu znajduje się duży teren rekreacyjny z chatą grillową i miejscem na rozpalenie ogniska. a w mieście duży kryty basen pływacki z centrum odnowy biologicznej.

atrakcje

WYŻYWIENIE

Do dyspozycji gości jest całodzienny dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i sali jadalnej, gdzie można przygotować posiłki we własnym zakresie. Jadalnia wyposażona jest w kompletną zastawę kuchenną do przygotowania i spożywania posiłków, lodówki, kuchenkę gazową, mikrofalówkę, czajniki elektryczne. Ponadto na piętrze jest dodatkowy aneks do sporządzenia sobie kawy lub herbaty. Na życzenie grupy gości w sali kominkowej wydajemy śniadania i obiadokolacje.

wyżywienie

CENNIK

Rezerwacja jest ważna po wpłaceniu 20% zadatku na konto: Tadeusz Galos
20 1560 0013 2005 9831 1000 0002
w tytule przelewu proszę wpisać termin (dzień przyjazdu-dzień wyjazdu); ilość osób i nr telefonu.

cennik

ZDJĘCIA
Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat Świerkówka - pensjonat
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt