Gościniec „Pod Wyciągiem” - Sienna

Gościniec „Pod Wyciągiem”

Sienna
adres Sienna 7e, Czarna Góra, 57-550 Stronie Śląskie
telefon 74 813 09 12, 695 677 661, 695 677 660
email biuro@podwyciagiem.com.pl
www www.podwyciagiem.com.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Tylko 100m wystarczy, aby z naszego gościńca dotrzeć do największej atrakcji Siennej - ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Położony u podnóży Czarnej Góry kusi ciepłem domowego kominka i kameralną atmosferą, będąc miejscem do którego z przyjemnością powrócisz uciekając od zgiełku i trudów codzienności. To tu odpoczniesz, po dniu pełnym wrażeń, na urokliwej antresoli wsłuchując się w dźwięk strzelającego w kominku drzewa.

Działająca na miejscu wypożyczalnia nart i snowboardów, a latem rowerów MTB, i cross, pozwoli każdemu rozkoszować się pięknem przyrody Masywu Śnieżnika. Dzięki atrakcjom i udogodnieniom na miejscu odpoczniesz w niezapomnianej atmosferze z przyjemnością powrócisz w nasze progi.

opis obiektu

ATRAKCJE

Centralnie położony u podnóży masywu Czarnej Góry, stanowi idealną przestrzeń dla sportów, wycieczek oraz wypoczynku i odstresowania.

atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 pokoi w dwóch standardach oraz apartament. Każdy pokój wyposażony jest we wbudowane szafy, komody, stół z krzesłami, sprzęt RTV i dostęp do HotSpotu WiFi.

POKOJE STANDARD
Pokoje 2 osobowe (nr 1 i 3) oraz pokój 4 osobowy (nr 2) z możliwością dostawki. Pokoje posiadają wspólny wezeł sanitarny poza pokojami.

POKOJE STANDARD+
Pokoje 4 osobowe (nr 4,5) oraz pokoje 2 osobowe (nr 6,7 z balkonem) z łazienkami, z prysznicem i WC.

APARTAMENT
Składa się z dwóch pokoi: pokoju dziennego i sypialni wraz z łazienką. Możliwość zakwaterowania do 4 osób. Wyposażony jest szafy i komody, sprzęt RTV, barek oraz miejsce do pracy z dostępem do internetu.

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Gościnny klimat dopełnia domowa kuchnia, oferująca również lokalne przysmaki, obfite śniadania i wyborne wieczerze.

wyżywienie

CENNIK

www.podwyciagiem.com.pl

cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatny parking dla gości pensjonatu.

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt