Orańska - Międzygórze

Orańska

Międzygórze
adres Wojska Polskiego 25a, 57-514 Międzygórze
telefon +48 607 619 265
email rezerwacja-oranska@wp.pl
www www.oranska.com

TYP OBIEKTU

Pokoje

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Orańska to kameralny obiekt prowadzony przez małżeństwo polsko-holenderskie. Mamy trzy pokoje dwuosobowe i jeden pokój trzyosobowy. Pokoje mają standard hotelowy, każdy z łazienką, ręcznikami i żelem pod prysznic. Dla wygody gości „serwujemy” trzy poduszki od największej do najmniejszej.

Pokoje znajdują się na piętrze. Na dole znajduje się wspólny aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik, ekspres do kawy i wszystkie niezbędne „przyborniki”. Nie ma możliwości gotowania!

Goście dostają swoje klucze od domu.

Orańska jest położona w Międzygórzu, 800m npm, choć podjazd jest pod górkę, to w zamian oferujemy przepiękne widoki na górę Igliczną i otwartą przestrzeń. Dom jest na 1,5 hektarowej działce, w otoczeniu gór i lasu, do centrum Międzygórza - 2,3km.

Latem można u nas poczytać ulubioną książkę, rozkoszując się lampką wina na rozległej łące, odpoczywać w cieniu drzew lub prażyć się w pełnym słońcu. Mamy do dyspozycji leżaki, możesz podziwiać widoki z każdej strony działki. Przenośny grill, miejsce na ognisko.

Przyjeżdżając z dziećmi możesz odpocząć, jest plac zabaw, a dom jest w bezpiecznej odległości od drogi.

opis obiektu

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Trzy pokoje dwuosobowe i jeden pokój trzyosobowy

ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Pieczemy chleb na zakwasie i robimy dwa rodzaje sera -„Białe Marianki” i „Ser Sudecki”, te produkty możesz kupić na miejscu.

wyżywienie

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt