Alpejski Dwór Międzygórze

Alpejski Dwór

Międzygórze
adres ul. Sanatoryjna 13, Międzygórze
telefon 74 813 63 21
email pensjonat@alpejskidwor.pl
www www.alpejskidwor.pl

TYP OBIEKTU

Pensjonat

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Po stu latach od wybudowania Alpejski Dwór znowu zalśnił zupełnie nowym blaskiem. Oryginalny, tyrolski styl i duch tradycyjnej gościnności zamieszkały pod jednym dachem z komfortem, wyszukanym smakiem i nowoczesnością.

Serdecznie zapraszamy do Alpejskiego Dworu. Czekają na Państwa stylowo umeblowane pokoje z balkonami, tarasy, wygodne łóżka, piękna, pachnąca pościel oraz wiele cieszących oko detali. Pokoje z łazienkami, TV, internetem bezprzewodowym oraz niepowtarzalnym klimatem.

Wiele serca włożyliśmy w to, by Alpejski Dwór urządzić ze smakiem. Jednak miejscem, gdzie o smak dbamy najbardziej, jest nasza kuchnia. Podajemy przyrządzone w nowoczesnym piecu konwekcyjnym świeże posiłki pozbawione sztucznych dodatków smakowych.

Podbijamy serca i żołądki gości pyszną zupą cebulową, knedlikami z gulaszem, pstrągiem, pierogami, domową szarlotką i wieloma innymi przysmakami.

Międzygórze to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w polskich górach, a Alpejski Dwór to jeden z najpiękniejszych zakątków w Międzygórzu.

Zapraszamy!

opis obiektu

ATRAKCJE
atrakcje

ATRAKCJE W OKOLICY
atrakcje w okolicy

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH
ilość miejsc

WYŻYWIENIE

Śniadanie w cenie. Na miejscu restauracja.

wyżywienie

CENNIK

85 zł za osobę (w cenie śniadanie)

cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Bezpłatnie.

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt