Ścieżka w chmurach - Dolni Morava

Ścieżka w chmurach

Dolni Morava
email resort@dolnimorava.cz
www http://www.dolnimorava.cz/_pl/

GODZINY OTWARCIA
opis obiektu

OPIS

Sky Walk, czyli spacer w chmurach, który możliwy jest w Resorcie Dolni Morava to wyjątkowe przeżycie dla każdego. Wieża o wysokości 55 metrów znajduje się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n.p.m. Poprzez swoje położenie gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy. W oddali rysują się grzbiety Jeseników, Suchy Vrch i Karkonosze.

Tutaj niebo jest na wyciągnięcie ręki, poszerzamy własne horyzonty - poczucie wysokości i przestrzeni, które do tej pory było nam obce, staje się dostępne, a przy tym bezpieczne. Na wysokość zarezerwowaną dla szybujących ptaków dostaniemy się pieszo, bez najmniejszego ryzyka, po szerokich i łagodnych ścieżkach przystosowanych także dla rodziców z wózkami, a także osób niepełnosprawnych. Wzdłuż ścieżki zamontowano liczne tabliczki informacyjne, które uczą i opisują krajobraz. Po zdobyciu najwyższego piętra mamy dwie możliwości, zawrócić drewnianą ścieżką lub użyć bezpiecznie wyprofilowanej zjeżdżalni o długości 101 m - emocje gwarantowane! Dodatkowe atrakcje to tunele między piętrami oraz „gniazda” z sieci na wysuniętych tarasach.

opis obiektu

POLECAMY

Oferta Centrum Śnieżnik przy współpracy z Dolni Morava Resort - codzienne wyjazdy komfortowym busem 9 osobowym, zniżkowe bilety wstępu, pełna obsługa – szczegóły »

Centrum Śnieżnik i Dolni Morava

opis obiektu

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

CENNIK
cennik